Okno Novel

Okno Novel

Novátorské a ojedinělé

Okno je jednou z nejdůležitějších součástí svědčících o atraktivnosti stavby a její bezpečí. Proto je tak důležité pro každého zákazníka výroba okna Novel z nejtrvalejších profilů. Zaručují nevídanou pevnost konstrukce v této třídě. Každé okno Novel je ve standardu vybaveno inovativní technologií zaručující svým spotřebitelům nejvyšší užitkové parametry.

  1. Německý systém značky Schüco, 5-ti komorový se šířkou 70 mm – určený pro klasické a moderní stavby pro zákazníky, kteří si váží energetické úspory spojené s komfortem a pohodou po dlouhá léta.
  2. Německé kování Roto NT s funkčním standardem vybavení:
    mikroventilace nebo postupný výklop – zaručující svobodu větrání;
    blokáda kliky – zaručující bezpečnost používání díky ochraně proti chybné manipulaci klikou;
    body proti vloupání – chrání kritická místa okna před pokusem o vloupání.
  3. Klika s funkcí Secustik – dodatečná ochrana před pokusem o vypáčení okna.
  4. Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření, v harmonické šedé barvě pro bílá okna.
  5. Patentovaný rámeček ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
  6. Dvojsklo nebo trojsklo s rámečkem v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručujícího vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.
  7. Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
  8. Velmi dobrý parametr Uw = 1,2 W/m2K při dvojskle Ug = 1,0 W/m2K. Ještě lepší parametr Uw = 0,93 W/m2K při trojskle Ug = 0,6 W/m2K.
  9. Okna bílá: 10 let, okna barevná: 5 let. Trojsklo ENERGO se : až do 10 let! Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
  10. výjimečná bělost, lesk profilů a šedé těsnění – podtrhující vzhled bílých oken;
    skla s hloubkou až do 53 mm (pro křídlo Cx) – ve spojení s velmi výhodnými parametry profilu zaručují vysokou redukci nákladů na topení nebo snížení hladiny hluku;
    3 tvarové verze křídla:
    Sx: klasické s rovným tvarem;
    Rx: originální se zaobleným tvarem;
    Cx: ojedinělé s prohloubeným tvarem.

Galerie