Okno Geneo® PHZ (MAX+)

Plastová okna > Třída Gold Plus > Okno Geneo® PHZ (MAX+)
Okno Geneo® PHZ (MAX+)

Okno budoucnosti s certifikátem na pasívní domy

Okno GENEO® PHZ díky unikátním vlastnostem profilů Geneo®, a také zvlášť naprojektovanému středovému těsnění a systému vyplnění vnitřních komor vložkami Termomodul PHZ, dosahuje vynikajících tepelně izolačních parametrů, vyžadovaných v případě pasívního stavebnictví. Okno GENEO® PHZ díky certifikátu Pasívních domů v Darmstadtu nejen vyhovuje nejvyšším požadavkům ohledně tepelné ochrany, ale vlastní také ostatní přednosti okenního systému GENEO®.

 1. Německý systém značky Rehau, 6-ti komorový profil Geneo® o šířce 86 mm s trojitým těsněním (MD) z hmoty nové generace RAU-FIPRO® na základě skleněného vlákna – zajišťuje nejvyšší energetickou úsporu, stabilitu a tuhost, ideální pro nízkoenergetické a certifikované pasívní stavebnictví.
 2. Německé kování Siegenia s funkčním standardem vybavení:
  funkce zima-léto – nástupce mikroventilace, funkce zarucující prítok cerstvého vzduchu, která odpovídá rocnímu období;
  blokáda kliky – zaručující bezpečnost používání díky ochraně proti chybné manipulaci klikou;
  body proti vloupání – chrání kritická místa okna před pokusem o vloupání.
 3. Nadcasová klika – nadcasový, klasický tvar dostupný ve standardu.
 4. Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření, v harmonické šedé barvě u bílých oken. Systém s trojitým těsněním.
 5. Patentovaný rámeček ze speciální polymerické hmoty zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až do 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
 6. Trojsklo s rámečkem vyrobený v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.
 7. Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
 8. Překvapivý parametr Uw = 0,67 W/m2K při trojskle Ug = 0,5 W/m2K.
 9. Okna bílá: až 10 let, okna barevná: 5 let. Trojsklo ENERGO se : až do 10 let! Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
 10. Unikátní vlastnosti
  ultramoderní hmota RAU-FIPRO® – o materiálové roztažnosti o 50% nižší než klasické PVC, zajišťující zvýšenou stabilitu a odolnost proti účinkům slunečního záření. Okna věnovaná pasívním domům, s certifikátem Institutu pasívních domů v Darmstadt;
  patentované trojité těsnění (systém MD) – zajišťující lepší tepelné, akustické parametry a menší odpor v klice při otevírání a zavírání, a tím zvýšený komfort obsluhy. Zvlášť navržený tvar a konstrukce středového těsnění tvoří tzv. suchou komoru, výhodnou pro dodatečnou ochranu kování před vodou;
  systém zesílených komor IVS – dbá na dokonalou tuhost profilu a záruku bezpečí;
  prostor KVS s dodatečným těsněním v křídle – vylučuje vznik tepelných mostů a ztrátu energie;
  systém Termomodul – mající vliv na dosažení dokonalých energeticky úsporných parametrů;
  tvar křídla: Sx: klasické s rovným tvarem.

Galerie