Okno Geneo® (MAX+)

Plastová okna > Třída Gold Plus > Okno Geneo® (MAX+)
Okno Geneo® (MAX+)

Okno budoucnosti

Okno GENEO® vzniklo z neobvykle stabilního a energeticky úsporného profilu Geneo® na základě hmoty nové generace RAU-FIPRO®, která je výsledkem 50-ti letých zkušeností a kompetencí v oblasti zpracování umělých hmot firmy REHAU. Novinka v okenní branži využití materiálu se skleněným vláknem, speciální receptura a technologie výroby umožňuje dosáhnout dokonalých statických a termoizolačních parametrů. Skleněná vlákna mnohanásobně vyzkoušená v leteckých technologiích a Formuli 1, nyní zasahují do oblasti okenní techniky.

 1. Německý systém značky Rehau, 6-ti komorový profil Geneo® o šířce 86 mm s trojitým těsněním (MD) z hmoty nové generace RAU-FIPRO® na základě skleněného vlákna – zajišťuje nejvyšší energetickou úsporu, stabilitu a tuhost, ideální pro nízkoenergetické a pasívní stavebnictví.
 2. Německé kování Siegenia s funkčním standardem vybavení:
  funkce zima-léto – nástupce mikroventilace, funkce zarucující prítok cerstvého vzduchu, která odpovídá rocnímu období;
  blokáda kliky – zaručující bezpečnost používání díky ochraně proti chybné manipulaci klikou;
  body proti vloupání – chrání kritická místa okna před pokusem o vloupání.
 3. Nadcasová klika – nadcasový, klasický tvar dostupný ve standardu.
 4. Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření, v harmonické šedé barvě u bílých oken.
 5. Patentovaný rámeček ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
 6. Trojsklo s rámečkem vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.
 7. Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
 8. Dokonalý parametr Uw = 0,70 W/m2K při trojskle Ug = 0,5 W/m2K.
 9. Okna bílá: až 15 let, okna barevná: 5 let. Trojsklo ENERGO se : až do 10 let! Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
 10. Unikátní vlastnosti
  ultramoderní hmota RAU-FIPRO® – o materiálové roztažnosti o 50% nižší než klasické PVC, zajišťující zvýšenou stabilitu a odolnost proti účinkům slunečního záření. U většiny konstrukcí nevyžaduje využití ocelí, která pohoršuje součinitel prostupu tepla okna;
  patentované trojité těsnění (systém MD) – zajišťující lepší tepelné, akustické parametry a menší odpor v klice při otevírání a zavírání, a tím zvýšený komfort obsluhy. Středové těsnění tvoří tzv. suchou komoru, výhodnou pro dodatečnou ochranu kování před vodou;
  systém zesílených komor IVS – dbá na dokonalou tuhost profilu a záruku bezpečí;
  prostor KVS s dodatečným těsněním v křídle – vylučuje vznik tepelných mostů a ztrátu energie;
  systém Termomodul – mající vliv na dosažení dokonalých energeticky úsporných parametrů;
  tvar křídla: Sx: klasické s rovným tvarem.

Galerie