Okno Evo

Okno Evo

Evoluce energeticky úsporných oken

Nejnovější generace oken Evo je optimální kombinace ceny, inovativní technologie a nejlepších tepelných a užitkových parametrů. Díky unikátním vlastnostem okna Evo předstihují tradiční energeticky úsporná okna a tvoří další krok v jejich vývoji.

Speciálně navržený 6-ti komorový profilový systém PVC o šířce 82 mm se systémem těsnění MD a energeticky úsporným izolačním sklem s rámečkem umožňují vyrábět okna s výbornými tepelně izolačnými parametry (jeden z nejlepších dostupných na trhu!).

Okna Evo zajišťují nejvyšší úroveň energetické účinnosti a tím zaručují vysokou úsporu nákladů na vytápění domácnosti ve srovnání s náklady na zakoupení.

 1. Nemecký systém bluEvolution 82 (nejnovejší výrobek trídy Salamander Industrie Produkte), 6-komorový se šířkou 82 mm s trojitým těsněním (MD) – zaručující zvýšenou energetickou úsporu, ideální pro nízkoenergetické stavebnictví, také jako řešení v pasívních budovách.
 2. Německé kování Roto NT s funkčním standardem vybavení:
  mikroventilace nebo postupný výklop – zaručující svobodu větrání;
  blokáda kliky – zaručující bezpečnost používání díky ochraně proti chybné manipulaci klikou;
  body proti vloupání – chrání kritická místa okna před pokusem o vloupání.
 3. Klika s funkcí Secustik – dodatečná ochrana před pokusem o vypáčení okna.
 4. Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření, v harmonické šedé barvě u bílých oken. Systém s trojitým těsněním.
 5. Patentovaný rámeček ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
 6. Trojsklo s rámečkem vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.
 7. Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
 8. Dokonalý parametr Uw = 0,7 W/m2K při trojskle Ug = 0,5 W/m2K.
 9. Okna bílá: 10 let, okna barevná: 5 let. Trojsklo ENERGO se : až do 10 let! Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
 10. Unikátní vlastnosti
  speciální konstrukce profilu se zvětšenými vnějšími komorami, úspěšně zlepšuje ventilaci a chlazení okna, zmenšuje tepelné nápětí, které vzniká při příliš vysokých / nízkých teplotách a tím zlepšuje statiku celého okna;
  hluboké zapuštění skla a speciálně navržené těsnění pod něm omezuje ztráty tepla a zlepšuje součinitel prostupu tepla celého okna;
  speciální výška rámu (73 mm) a křídla (58 mm) – zaručují dosažení lepších tepelně izolačních parametrů, díky zvýšené ploše skla;
  sklo o hloubce až do 53 mm ve spojení s velmi výhodnými parametry profilu zaručují vysokou redukci nákladů na topení nebo snížení hladiny hluku;
  nakloněná pod úhlem plocha rámu a speciálně navržené široké komory přispívají k lepšímu odtoku dešťové vody;
  trojité těsnění (systém MD) zaručující lepší tepelné, akustické parametry. Vícekomorové středové těsnení tvoří tzv. suchou komoru, která dodatečně chrání kování před vodou;
  tvar křídla Sx: klasické v rovném tvaru.

Galerie