Eurocolor

Eurocolor

Bezpečná a elegantní vizitka domu

Dobré dveře jsou vizitkou každého domu, ale také zárukou bezpečí. Osoby, které se rozhodují mezi výrobky EUROCOLOR si vybírají nejvyšší kvalitu, kterou dokazují technologicky pokročilá řešení. Velký výběr hotových modelů a velká škála různých vzorů způsobil, že naši zákazníci se těší pohodlí z užívání a z harmonie tvarů a barev.

Vchodové dveře EUROCOLOR:

 1. Německý systém značky Rehau nebo Schüco, bohatý výběr 5-ti a 6-ti komorových systémů o šířce až do 86 mm – zajišťující zvýšenou energetickou úsporu, komfort a pohodu po dlouhá léta, ideální pro klasické i energeticky úsporné stavebnictví.
 2. Německé kování G-U nebo Roto s funkčním standardem vybavení:
  hlavní zámek s těsně uzavřenou krytkou – znemožňující dostání se do mechanismu zámku cizího tělesa, zajišťující tím jistou práci a komfort obsluhy dveří;
  rozvory v mnoha různých variantách uzavírání mj.:
  se třemi automaticky uzavíracími se jazyky a jednou patentní vložkou – ochrana kritických míst dveří před pokusem vloupání, stačí pouze dovřít dveře, aby se automaticky uzavřely ve třech místech, dodatečně zajišťující stálé přitlačení křídla do rámu, což chrání dveře před účinky slunečního záření,
  se dvěma háky, které se uzavírají po otočení klíče dvěma patentními vložkami – zajišťující zvýšenou ochranu;
  kvalitní antikorozní povlak – zajišťující trvalost a bezvadný vzhled dveří, stříbrná barva se ideálně slaďuje s každou barevnou verzí dveří.
 3. Speciální navržené panty vyrobené s německou precizností a péčí o detaily – vyznačuje se velmi vysokou nosností a širokou možností regulace, zajišťující nejvyšší komfort a snadnost obsluhy. Nerezavějící, odolné proti stírání ložiskové čepy zaručují správnou dlouhodobou činnost dveří.
 4. Elegantní sady ideálně přizpůsobených klik, koulí a madel – zajišťující vzhled a způsob otevírání/zavírání dveří přizpůsobených vkusům a potřebám každého z uživatelů.
 5. Hliníkový práh (nízký, vysoký) s tepelnou vložkou – vylučuje jev tepelného bodu, chrání před zbytečnou ztrátou tepla a zajišťuje jemný přechod ven.
 6. Neopakovatelný vzhled zajišťují dveřní výplně a panely z kolekce Rofex/Rodenberg (bohatý výběr přes 400 modelů) nebo vlastních kompozicí EUROCOLOR – zajišťujících vysokou energetickou úsporu, bezpečnost a prestižní vzhled.
 7. U izolačních skel použit patentovaný rámeček ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
 8. Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
 9. Dokonalý parametr Ud, dokonce i méně než 0,8 W/m2K, podle použité třídy profilů a výplní nebo skla.
 10. Dveře bílé a barevné: 3 roky. Dveře s panelem EUROCOLOR: 3 + 2 roky (!). Pro dveřní výplně Rodenberg do 10 let záruky. Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
 11. NOVINKA: Dveře s vlastními panely EUROCOLOR (v tradičním provedení a v provedení s krycím panelem) – vysoká kvalita, značkový design, atraktivní cena (!)
  dveře také ze skleněného vlákna na základě hmoty RAU-FIPRO®, estetika dřeva, užitkové přednosti a odolnost hmoty, pevnost oceli;
  ocelová zesílení o zvětšených rozměrech a velmi dobrých statických vlastnostech a svařované spojníky rohů – zaručující vysokou stabilitu a trvalost celé konstrukce;
  libovolná stylistika tvaru, rozměru a barvy – výroba dveří v každém rozměru (jednokřídlové, dvoukřídlové, s horními a vedlejšími světlíky), barva shodná s barvami oken, individuálně přizpůsobená potřebám zákazníka.

Nejprodávanější

bílá, irský dub, zlatý dub, soft cherry, vlašský ořech, bahenný dub, mahagon, antracit strukturovaný

Ostatní

bílá strukturovaná , šedá strukturovaná , červená , bordó, tmavě modrá, tmavě zelená, antracit hladký, zlatý buk, kosodřevina, irský dub, sierra, světlý dub, daglézie, soft cherry, oregon, macore, tmavý dub

Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev

Galerie