Eurocolor

Dveře posuvné > Eurocolor
Eurocolor

Bydlení bez omezení

Posuvné dveře je konec omezení spojených s malým množstvím místa v místnosti a neomezený komfort a svoboda užívání. Stálý přítok čerstvého vzduchu a přirozeného světla, a také možnost volného pohybu zajišťují zvlášť navržené kování a klika, které zaručuje komfortní obsluhu po léta.

 1. Německý systém značky Rehau nebo Schüco, bohatý výběr 5-ti a 6-ti komorových systémů o zvětšené šířce – zajišťující zvýšenou energetickou úsporu a tuhost konstrukce a také možnost využití speciálního standardu kování, ideální pro klasické a i energeticky úsporné stavebnictví.
 2. Německé kování Siegenia-Aubi s funkčním standardem vybavení:
  speciální kování PSK – zajišťující možnost výroby velkých a těžkých konstrukcí, které lze snadno a lehce posouvat a sklápět, verze:
  základní (bez funkce nuceného otevření klikou),
  automatická (s funkcí nuceného otevření klikou);
  umožňující výběr vhodných rozměrů dveří, také těch s velkými a těžkými křídly (až do 200 kg);
  hřibový uzávěr ze speciálně tvrzené ocelí v každém rohu – chrání kritická místa dveří před pokusem o vloupání.
 3. Dokonale profilovaná štíhlá klika – zaručující minimální námahu a komfort při posouvání i velmi těžkých dveří.
 4. Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření.
 5. Patentovaný rámeček ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
 6. Dvojsklo nebo trojsklo s rámečkem vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.
 7. Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev EUROCOLOR.
 8. Dokonalý parametr Ud = 0,75 W/m2K při trojskle Ug = 0,6 W/m2K pro model ENERGO+.
 9. Dveře bílé a barevné: 5 let. Trojsklo ENERGO se : až do 10 let! Podmínky dle záruční knížky EUROCOLOR.
 10. funkce PSK umožňující posouvání a sklápění dveří spojenou s komfortem obsluhy – optimální řešení výstupu na zahradu nebo terasu;
  velká plocha skel – zajišťující větší množství světla a efektivní využití slunečního záření k ohřátí místnosti;
  různé varianty posouvání křídel – umožňují výrobu dveří individuálně přizpůsobených místnosti a potřebám zákazníka.

Nejprodávanější

bílá, irský dub, zlatý dub, soft cherry, vlašský ořech, bahenný dub, mahagon
antracit strukturovaný

Ostatní

bílá, šedá strukturovaná, tmavě červená, bordó, ocelově modrá, tmavě zelená, antracit hladký, zlatý buk, kosodřevina, irský dub, světlý dub, sierra, daglézie, oregon, soft cherry, tmavý dub, mocore

Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev Vzorník barev

Galerie